HP NTB 15-fd2019nc AI PC, Ultra 7 255U, 32GB, 1TB SSD, Intel Graphics, 15,6" FHD IPS AG, 300nits, ax, BT5.4, 2y, kov, Win 11 H, Natu
Kód: CA7K1EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255U (až 5,10 GHz, 12 MB mezipaměti, 12 jader) Arrow Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2× 16 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce:
Grafická karta: Intel® Graphics (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 39,6 cm (15,6")
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Typ monitoru: Matný IPS displej, Full HD rozlišení, AntiGlare 300 nits (cd/m2), 62,5% sRGB Flicker Free
Zvuk: Integrované stereofonní reproduktory
Integrovaný mikrofon
Web kamera: HP True Vision 1080p FHD s krytkou
Konektivita:
Bezdrátové připojení: Realtek WiFi 6 ax (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2
- přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
- podpora DisplayPort 1.4
- napájení notebooku
2× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 1.4b (1920 × 1080 @60Hz)
Další informace:
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
Typ napájení: Napájecí adaptér 45 W
Typ baterie: 3článková lithium-iontová baterie (41 Wh)
Výdrž baterie: Až 7 hodin
Hmotnost produktu: 1,65 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,98 × 23,6 × 1,86 cm
Materiál: Kovové víko, rám klávesnice a spodní část z tvrzeného plastu
Barva: Stříbrná (natural silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení:
Čtečka otisků prstů
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.89 kg |
| EAN: | 0199642658073 |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 3 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 7 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Thunderbolt: | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| USB-C: | Ano |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
