HP EliteBook 6, G1i, U7-255U, 14'', WUXGA, 32GB, 512GB, 4C-iGPU, W11P, Silver, 3R On-Site
Kód: AD4L1ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP EliteBook 6 G1i 14'' * certifikace TCO * klávesa Copilot
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: , Intel Core Ultra 7 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2,0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Paměť: ,2× 16GB DDR5-5600 MT/s ,
Počet slotů (celkem/volných): ,2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 512GB disk PCIe® NVMe™ SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: ,35,6cm (14'') IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory, integrované mikrofony
Webkamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: ,Clickpad s podporou vícedotykových gest
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: ,WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 a Bluetooth® 5.4, bez vPro®)
Porty USB: *2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) , *2× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gbit/s (napájený)
Další porty: *1× HDMI 2.1 , *1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon , *1× RJ-45 *1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: ,3článková polymerová HP s dlouhou výdrží, 56Wh ,
Napájení: ,65W adaptér USB-C™
Barva: ,světlestříbrná
Rozměry: , ,318,6x224,4x10,9-17mm
Hmotnost: cca ,1,4 kg
Záruka: , ,3 roky onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251941474 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP EliteBook 6 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,4 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 224,4 |
| Šírka (mm): | 318,6 |
| Hĺbka (mm): | 10,9-17 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 56 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
