HP NTB OMEN 17-db1002nc, Ryzen AI 5 340, 32GB, 1TB SSD, GF RTX 5060 8GB, 17,3" FHD IPS AG 144Hz, WiFi6, BT5.4, 2y ons, VR, W 11 H
Kód: C35PWEA-BCM2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 340 (max. zvýšený takt 4,8 GHz, 16 MB L3 cache, 6 jader, 12 vláken)
Čipová sada: AMD SoC
Paměť: 32 GB DDR5-5600 MT/s (2× 16 GB)
Paměťové sloty: neuvedeno
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB SSD PCIe NVMe™ M.2
Optická mechanika: neuvedeno
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU (8 GB GDDR7) + integrovaná grafika
Úhlopříčka displeje: 17,3" (43,9 cm)
Rozlišení: FHD
Typ monitoru: IPS, 16:9, 100 % sRGB
Obnovovací frekvence displeje: neuvedeno
Doba odezvy: neuvedeno
Zvuk: DTS:X Ultra, 2 vestavěné reproduktory, HP Audio Boost
Web kamera: Přední kamera (ano)
Konektivita
Síťové rozhraní:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet 10/100/1000 Mbit/s (10/100/1000Base-T(X))
Bluetooth
Porty a konektory: neuvedeno
Další informace
Klávesnice: Plné velikosti, numerická část, 1zónové RGB podsvícení, Shadow black
Typ napájení: 230W adaptér (vstup: 100–240 V, 50–60 Hz)
Typ baterie: neuvedeno
Hmotnost produktu: 2,95 kg
Rozměry produktu (š × h × v): 397,5 × 277,9 × 27,5–30 mm
Barva: Shadow black / Černá
Co je obsaženo v krabici
Notebook HP OMEN Gaming Laptop 17-db1002nc
Napájecí adaptér 230 W
Správa zabezpečení:
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software:
Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné)
PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.48 kg |
| EAN: | 0199485467290 |
| Určení (NTB): | Herní |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 17" |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 6 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Copilot+ PC: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Hmotnosť (NTB): | 2,5 - 3 kg |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
