HP NTB OMEN MAX 16-ah0002nc, Core Ultra 9 275HX, 32GB, 1TB SSD, GF RTX 5070 Ti 12GB, 16" WQXGA OLED 240Hz, 400nits, Ceramic white, WiN 11
Kód: B9PA4EA-BCM2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 9 275HX (až 5,40 GHz, 36 MB mezipaměti, 24 jader)
Arrow Lake
Čipová sada: Intel® HM870
Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2× 16 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12 GB vyhrazené paměti GDDR7)
- NVIDIA® G-SYNC®
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
Rozlišení: 2 560 × 1 600
Typ monitoru: OLED displej, WQXGA rozlišení, BrightView
SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3
Low Blue Light
Flicker Free
Obnovovací frekvence displeje - 48 až 240 Hz
Doba odezvy - 0,2 ms
Zvuk: Integrované stereo reproduktory
DTS:X® Ultra
HP Audio Boost
HyperX
Web kamera: Infrared HP True Vision 1080p FHD s krytkou
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE200 (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000/2500
Porty a konektory:
2× USB-C 4
- podpora Thunderbolt 4
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 8K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 8K @60Hz
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení externích zařízení
- notebook nepodporuje napájení přes USB-C
2× USB 3.2 Gen 2
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1 (8K @60Hz)
1× RJ-45 (LAN)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
- RGB PKL (volitelné podsvícení jednotlivých kláves)
- NKRO Anti-Ghosting Key technology
Typ napájení: Napájecí adaptér 330 W
Typ baterie: 6článková lithium-iontová polymerová baterie (83 Wh)
Hmotnost produktu: 2,49 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,65 × 26,9 × 2,45 cm
Materiál: Kovové víko a spodní část, rám klávesnice z tvrzeného plastu
Barva: Keramická bílá (ceramic white)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné)
PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.62 kg |
| EAN: | 0198990763095 |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 6 |
| Farba veka (NTB): | Bílá |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 9 |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 12GB |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Určení (NTB): | Herní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
