HP NTB ZBook 8 14 G1a AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375,2×16GB DDR5,2TB,WQXGA DC 500n,Wi-Fi 7+BT5.4+WWAN 5G,FPS,Win11Pro,5-y ons
Kód: B30K2ES-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 2.39 kg |
| EAN: | 199485155203 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | AMD RYZEN AI 9 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 33527 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 890M |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN, USB Type-C |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera, Čtečka karet Smart Card |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Kapacita baterie (mAh): | 0 |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Záruka: | On-Site |
| Počet USB portov: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
