HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,UMA,2×16GB,1TGB,WQXGA 120hz 500nit,Wi-Fi 7+BT 5.4, FPS,Win11Pro,3y onsite
Kód: B72S4ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.58 kg |
| EAN: | 821844477236 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 9 285H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 34440 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | Intel Arc 140T |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, LAN, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Napětí baterie (V): | 0 |
| Počet článků baterie: | 8 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Záruka: | On-Site |
| Počet USB portov: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
