HP NTB ZBook X 16" G1i Intel Core U7 255H,RTX PRO 1000 8GB Blackwell,16GB,512GB,WUXGA,Wi-Fi 7+BT5.4,FPS,Win11Pro,5-y ons
Kód: B30KMES-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 3.19 kg |
| EAN: | 199485277585 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ne |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 30648 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN, USB Type-C |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 0 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet, Čtečka karet Smart Card |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Počet článků baterie: | 6 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Záruka: | On-Site |
| Počet USB portov: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
