HP NTB ZBook X 16 G1i Intel Core U5 235H,RTX PRO 500 6GB Blackwell,1×16GB,1TB,WUXGA IR,Wi-Fi7+BT, FPS, Win11Pro,3y ons
Kód: B72WQET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 3.19 kg |
| EAN: | 821844477588 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 6 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 0 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Napětí baterie (V): | 0 |
| Počet článků baterie: | 6 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Záruka: | On-Site |
| Počet USB portov: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
