HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001nc, Ultra7-258V, 32GB LP, 2TB, Intel Arc, 14" 2.8K OLED touch, 400nits, EVO, celokov, WIN 11 PRO
Kód: B9NY4EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader) Lunar Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 2 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 NVMe TLC
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce:
Grafická karta: Intel® Arc™ (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 35,6 cm (14,0")
Rozlišení: 2 880 × 1 800
Typ monitoru:
Dotykový OLED displej, 2.8K rozlišení
SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3
Low Blue Light
Flicker Free
Corning Gorilla Glass 5
Obnovovací frekvence displeje - 48 až 120 Hz
Doba odezvy - 0,2 ms
Zvuk:
Čtyři reproduktory
DTS:X® Ultra
Poly Studio
HP Audio Boost
Web kamera: Infračervená 9MP AI kamera s krytkou, dočasnou redukcí šumu a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita:
Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE201 (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
2× USB-C s Thunderbolt 4
- podpora DisplayPort 2.1
- podpora HDMI 2.1
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
- podpora DisplayPort 1.4
- napájení notebooku
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
Další informace:
Klávesnice: Podsvícená klávesnice bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 6článková lithium-iontová polymerová baterie (64 Wh)
Výdrž baterie: Až 16 hodin a 15 minut
Hmotnost produktu: 1,47 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 31,37 × 21,62 × 1,49 cm
Materiál: Celokovové šasi
Barva: Modrá (atmospheric blue)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení:
Čtečka otisků prstů
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 0198990762692 |
| Veľkosť HDD (NTB): | 2 TB |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Farba veka (NTB): | Modrá |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 6 |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2880x1800 (2,8K) |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| USB-C: | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 258V |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
