HP OmniDesk/M02-0003nc/Tower/R7-8700G/16GB/512GB SSD/AMD int/W11H/2R
Kód: B9DZ0EA-BCMSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zvyšte svou každodenní produktivitu na domácím PC s nejnovějšími porty, včetně USB-C® a snadno dostupného klávesy Copilot.Model: HP OmniDesk M02-0003nc
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 8700G (8 jader, 16 vláken, 4,2/5,1 GHz, 16 MB cache)
Čipová sada: AMD B650
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2
Optická mechanika: Ne
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M
Rozšiřující sloty: -2x M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
Paměť: 16GB paměť SDRAM DDR5-5200 (1x 16 GB)
Sloty celkem/volné: 2/1 DIMM
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) a Bluetooth 5.4
Zadní konektory: *4x USB 2.0 typ A *1x zvukový vstup *1x zvukový výstup *1x RJ-45 *1x HDMI 2.1 *1x DisplayPort 1.4a
Přední konektory: *1x SuperSpeed USB Type-C s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s *1x SuperSpeed USB Type-C s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s *2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s *2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
Čtečka paměťových karet: ne
Provedení (case): Tower
Rozměry: 337 x 155 x 315 mm
Hmotnost: 5,77 kg
Napájení: 280 W 80 Plus Platinum certified power supply
Klávesnice: Černá kabelová klávesnice HP 125 USB
Myš: Černá kabelová myš HP 125 USB
Záruka:2 roky v servisním středisku
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multimediálne PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198990710556 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Modelová řada: | HP OmniDesk |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M02-0003nc |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 2 |
| USB 2.0 (zadní): | 4 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 280 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | R7-8700G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
