HP OmniStudio X 27-cs1012nc/27" IPS FHD AG touch/Ultra 7 256V/16GB/1TB SSD/Intel Arc/RJ45/výškově stavitelný/2y/WIN 11 P
Kód: BQ5F7EA-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 256V (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader) Lunar Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Keelung LNL
Paměť: 16 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 16 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
Funkce systému:
Grafická karta: Intel® Arc
Typ monitoru:
Antireflexní dotykový IPS displej s úhlopříčkou 68,6 cm (27")
Full HD rozlišení 1920 × 1080
Jas 300 nits (cd/m2)
Barevný gamut 99% sRGB
Flicker Free
Low Blue Light
Zvuk:
Poly Studio
2× reproduktor 5 W
Web kamera: 5MP infračervená kamera s integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Síťové rozhraní:
Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000/2500
Bezdrátová karta Intel® WiFi 7 BE201 (2x2) s Bluetooth 5.4
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2x2 s DisplayPort 1.4 (přenosová rychlost signálu 20 Gb/s)
1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
4× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory:
1× HDMI 1.4 - výstup
1× HDMI 1.4 - vstup
Rozšiřující sloty:
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
Klávesnice: Bezdrátová klávesnice HP 710
Myš: Bezdrátová myš HP 710
Rozměry produktu (š x h x v): 61,24 × 20,0 × 53,71 cm
Hmotnost produktu: 8,4 kg
Provedení: Multifunkční zařízení
Nastavení polohy:
Náklon: - 1 až + 16°
Výškově nastavitelný stojan (100 mm)
Požadavky na napájení: Externí 180 W zdroj
Dodávaný software:
Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.9 kg |
| EAN: | 0199251448553 |
| Veľkosť HDD (PC): | 1 TB |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 2 roky |
| Procesor (PC): | Intel Core Ultra 7 256V |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Výrobca (PC): | HP |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 27" a větší |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ano |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Copilot+ PC: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
