HP P34hc 34''UHD/250/DP/HDMI/5ms napájí do 65w (usb-c)
Kód: 21Y56AA-ABB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP P34hc G4 WQHD
Uhlopriecka displeja: 86,36 cm (34")
Úprava panela: VA displej, antireflexný, LED podsvietenie, Flicker Free
Rozlíšenie: 3 440 × 1 440
Zobrazovací uhol: 178° horizontálne, 178° vertikálne
Jas: 250 cd/m2
Pomer kontrastu: 3 500 : 1 statický, 5 000 000 : 1 dynamický
Cas odozvy: 5 ms
Video vstupy: HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, USB-C
Záruka: 3 roky
• Možnost pripojenia k notebooku, pocítacu jedným káblom cez USB-C s napájaním do 65 W
• Výškovo nastavitelný stojan
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 10.51 kg |
| EAN: | 195122737191 |
| Formát obrazu: | Panorama 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 3500:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,231 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 809,4 x 518 x 234,9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3440x1440 |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Iné: | USB-C dokování s napájením do 65W |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3440 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 34 |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Model: | P34hc |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 48 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 kg |
| Modelová řada: | HP |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
