HP PageWide Printhead Wiper Kit (150,000 pages)
Kód: W1B43A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Súprava stierača tlačovej hlavy HP PageWide Wiper Kit
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | HP PageWide Managed P75050dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77740dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750zs; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750z; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77760z |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 236 x 411 x 51 mm |
| Hmotnosť | 1,39 kg |
| Obsah balenia | Súprava na čistenie tlačovej hlavy |
| Záruka | Obmedzená jednoročná záruka na hardvér; ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.support.hp.com |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatný spotrebný materiál |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.16 kg |
| EAN: | 190781994084 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
