HP PC Pro SFF 400G9 i5-14500, 1x8 GB, 512GB M.2 NVMe, Intel HD DP+HDMI, usb kl. myš, 240W platinum, Win11Pro, 3y onsite
Kód: 99Q36ET-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bit
ProcesorIntel® Core™ i5-14500 (až 5,00 GHz, 24 MB mezipaměti, 14 jader)
Raptor Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaJenga
Paměť8 GB DDR5 4800 MHz (1 × 8 GB)
Paměťové sloty2 DIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
1× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
Interní 2W mono reproduktor
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 2.1
1× HDMI 1.4
Rozšiřující sloty1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 4.0 x1
1× Flex IO port (obsazený)
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)27 × 30,3 × 9,5 cm
Hmotnost produktu4,2 kg
ProvedeníSmall Form Factor
Požadavky na napájení240 W zdroj s účinností až 90%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 0198415796059 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Prevedenie PC: | SFF (Small Form Factor) |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-14500 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 32759 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| TDP: | 65 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ paměti: | DDR5 DIMM |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| HDD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výkon zdroje (W): | 240 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
