HP PC Pro Tower 400G9, i5-14500, 1x16GB, 512GB M.2 NVMe, Intel HD DP+HDMI, usb kl. myš,260W platinum,Win11Home,3y onsite
Kód: 99Q30ET-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémWindows 11 Home 64-bitProcesorIntel® Core™ i5-14500 (až 5,00 GHz, 24 MB mezipaměti, 14 jader)
Raptor Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaMahjong
Paměť16 GB DDR5 4800 MHz (1 × 16 GB)
Paměťové sloty2 DIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
Interní 2W mono reproduktor
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 2.1
1× HDMI 1.4
Rozšiřující sloty1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 4.0 x1
1× PCI x1
1× Flex IO port (obsazený)
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)15,5 × 30,8 × 33,7 cm
Hmotnost produktu5,3 kg
ProvedeníTower
Požadavky na napájení260 W zdroj s účinností až 90%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 0198415795991 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Prevedenie PC: | Micro-Tower |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-14500 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 32759 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| TDP: | 65 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ paměti: | DDR5 DIMM |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| HDD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výkon zdroje (W): | 260 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
