HP PC Pro Tower 400G9 i3-14100, 1x8GB, 512GB M.2 NVMe, Intel HD DP+HDMI, usb kl. myš, 260W platinum, FDOS, 3y onsite
Kód: 99Q27ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: FreeDOS
Procesor: Intel® Core™ i3-14100 (až 4,70 GHz, 12 MB mezipaměti, 4 jádra) Raptor Lake
Čipová sada: Intel® Q670
Základní deska: Mahjong
Paměť: 8 GB DDR5 4800 MHz (1 × 8 GB)
Paměťové sloty: 2 DIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek:
1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD 730
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
Interní 2W mono reproduktor
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2 (prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory:
1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4
Rozšiřující sloty:
1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 4.0 x1
1× PCI x1
1× Flex IO port
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 15,5 × 30,8 × 33,7 cm
Hmotnost produktu: 5,3 kg
Provedení: Tower
Požadavky na napájení: 260 W zdroj s účinností až 90%
Záruka: 3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 198415795953 |
| Operačný systém: | FreeDOS |
| Prevedenie PC: | Micro-Tower |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Model procesoru: | Intel Core i3-14100 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 14951 |
| Počet jader: | 4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.3 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 60 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ paměti: | DDR5 DIMM |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| HDD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výkon zdroje (W): | 260 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
