HP PC Pro Tower 400G9 i7-14700,16GB,512GB,SD MCR,DVD,WiFi 6E+BT,Intel HD DP+2xHDMI,kl. myš,260W plat,Win11Pro,3yonsite
Kód: 99Q33ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Pro Tower 400 G9Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core i7-14700
Pamät: 16 GB DDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Optická mechanika: DVD+/-RW DL
Grafická karta: Intel® UHD 770
• LAN, WiFi 6E, 1x USB-C 3.2, 6x USB 3.2, 2x USB 2.0, DisplayPort, 2x HDMI, klávesnica, myš, cítacka SD kariet
Záruka: 3 roky s opravou na mieste
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 7.05 kg |
| EAN: | 198415796233 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Prevedenie PC: | Micro-Tower |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-14700 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 45210 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.9 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 65 |
| Grafický čip: | Intel HD |
| Typ paměti: | DDR5 DIMM |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| HDD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výkon zdroje (W): | 260 |
| Výbava PC: | Čítačka kariet, Klávesnica + myš, Wi-Fi, BlueTooth |
| Druh optickej mechaniky: | DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
