HP Pro/400 G9/Mini/i5-12500T/8GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: 998B6ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bitProcesorIntel® Core™ i5-12500T (2,00 GHz max. 4,00 GHz, 18 MB mezipaměti, 6 jader)
Alder Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaAsteroids
Paměť8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
1× 2,5" (volná, obsahuje rámeček na disk)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
Interní 2W mono reproduktor
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8852BE WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.2
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2x2 (přenosová rychlost signálu 20 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory2× DisplayPort 1.4
1× HDMI 2.1
Rozšiřující sloty2× Flex IO port
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)17,7 × 17,5 × 3,4 cm
Hmotnost produktu1,42 kg
ProvedeníMini PC
Požadavky na napájeníExterní 90 W zdroj s účinností až 89%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961731910 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 90 W |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Mini PC |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 8GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Model: | 400 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 0 ks |
| USB 3.x (zadní): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 2 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generácia CPU: | Intel 12. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-12500T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 ks |
| Počet LAN portov: | 1x |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 770 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
