HP Pro/400 G9/SFF/i5-14500/8GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: 99Q36ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro Small Form Factor 400 G9 Všestranný počítač, který splní vaše neustále se měnící firemní požadavky Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i5-14500 (14 jader - 6P + 8E, 20 vláken, P-core 2,6/5,0 GHz, E-core 1,9/3,7 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 8GB paměť DDR5-5600 RAM (1x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: jedna disková jednotka HDD 2,5''
Optická jednotka: Ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 770
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Ano, GbE
Bezdrátová komunikace WLAN: Ne Bluetooth®: Ne
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: 240W Platinum, interní napájecí zdroj, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty: * 1x konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty: * 1x zvukový výstup * 1x napájecí konektor * 1x RJ-45 * 1x HDMI 1.4b * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s * 1x DisplayPort™ 1.4 * 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s * 1x HDMI 2.1
Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 (WLAN/BT) * 1x M.2 2280 (obsazeno) * 1x PCIe 3 x1 * 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 27 x 9,5 x 30,8 cm
Hmotnost: 4,2kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198415796059 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 400 G9 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,6 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 240 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-14500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C922040043 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Barva: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
