HP Pro/400 G9/Tower/i3-12100/8GB/256GB SSD/UHD 730/W11P/3RNBD
Kód: 629B1ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro Tower 400 G9 RHP Pro Tower 400 poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost pro rostoucí firmy. Tento počítač využívá nejnovější procesor Intel® a spolehlivé zabezpečení, které je neustále aktivní. Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i3-12100 (základní frekvence 3,3 GHz, max. 4,3 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12MB mezipaměti L3, 4 jader, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 MHz bez ECC RAM (1× 8 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 256GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: dvě jednotky HDD 3,5''
Optická jednotka: Ne
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 730
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219LM GbE LOM
Bezdrátová komunikace WLAN: Ne Bluetooth®: Ne
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP 125
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: interní 260 W Platinum
Přední porty: * 1x konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty: * 1x zvukový výstup * 1x napájecí konektor * 1x RJ-45 * 1x HDMI 1.4 * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s * 1x DisplayPort™ 1.4 * 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s
Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 * 1x M.2 2280 * 1x PCIe x1 * 1x PCI * 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 15,5x30,8x33,7cm
Hmotnost: 5,31kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961731804 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Počet jader procesoru (PC): | 4 |
| Výrobca (PC): | HP |
| USB 3.x Type-A: | 6 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Procesor (PC): | Intel Core i3 |
| Prevedenie (PC): | Tower |
| USB 2.0: | 2 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Veľkosť HDD (PC): | 256 GB |
| Zdroj W (PC): | 260 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
