HP Pro/400 G9/Tower/i5-13500/8GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: 99P04ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro Tower 400 G9 RHP Pro Tower 400 poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost pro rostoucí firmy. Tento počítač využívá nejnovější procesor Intel® a spolehlivé zabezpečení, které je neustále aktivní. Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-13500 (základní frekvence 2,5 GHz, max. 4,8 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24MB mezipaměti L3, 14 jader, 20 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 MHz bez ECC RAM (1× 8 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: dvě jednotky HDD 3,5''
Optická jednotka: Ne
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 770
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219LM GbE LOM
Bezdrátová komunikace WLAN: Ne Bluetooth®: Ne
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP 125
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: interní 260 W Platinum
Přední porty: * 1x konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty: * 1x zvukový výstup * 1x napájecí konektor * 1x RJ-45 * 1x HDMI 1.4 * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s * 1x DisplayPort™ 1.4 * 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s
Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 * 1x M.2 2280 * 1x PCIe x1 * 1x PCI * 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 15,5x30,8x33,7cm
Hmotnost: 5,31kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961553345 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Zdroj: | 260W |
| Prevedenie PC: | Micro-Tower |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-13500 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 32149 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (Mhz): | 4600 |
| Frekvence procesoru (Mhz): | 3000 |
| TDP: | 65 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Kapacita pamäte grafickej karty (v MB): | Nešpecifikované |
| Typ paměti: | DDR4 DIMM |
| Kapacita pamäte: | 8 GB |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita pevného disku (v GB): | 512 |
| Rýchlosť otáčok (v RPM): | SSD |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
