HP Pro/t550/Tiny/J6412/4GB/32GB SSD/UHD/HP ThinPro/3R
Kód: 5H0N3EA-BCMSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro t550 Thin Client
Operační systém: HP ThinPro
Procesor: Intel® Celeron® J6412 (2.0 GHz base frequency, up to 2.6 GHz burst frequency, 1.5 MB L2 cache, 4 cores, 4 threads)
Pevný disk: 32 GB eMMC
Optická mechanika: Neobsahuje
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť: 4 GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 4 GB) SODIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Síť: 10/100/1000
Konektory (celkem): * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon * 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (přední) * 1x SuperSpeed USB-C® 3.2 Gen1 5Gbps signaling rate (přední) * 2x USB-A 2.0 (zadní) * 2x SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (zadní) * 2x DisplayPort 1.4 * 1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: Neobsahuje
Klávesnice: HP USB 320K wired keyboard
Myš: HP Wired 320M Mouse
Provedení (case): Thin Client
Rozměry: 3,5 x 20 x 20 cm
Hmotnost: 1,3 kg
Napájení: HP Smart 45 W External AC power adapter
Barva: Černá
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klientské stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 197192336939 |
| Disk - typ: | Flash disk (EMMC) |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Celeron |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | HP ThinPro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 4 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | t550 |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Kapacita disku: | 64GB a méně |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 45 |
| Počet paměti RAM: | 4GB (1x 4GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | J6412 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
