HP Pro Tower 290 G9, i3-12100, Intel HD, 8GB, SSD 512GB, FDOS, 1-1-1
Kód: 9M947AT-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémFreeDOSProcesorIntel® Core™ i3-12100 (3,30 GHz max. 4,30 GHz, 12 MB mezipaměti, 4 jádra)
Alder Lake
Čipová sadaIntel® H670
Základní deskaDemacia
Paměť8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty2 DIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 730
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek k ALC3867-CG
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Porty a konektory4× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
4× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový vstup (line in)
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× HDMI 2.0
1× VGA
Rozšiřující sloty1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 3.0 x1
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)15,5 × 30,3 × 33,7 cm
Hmotnost produktu4,7 kg
ProvedeníTower
Požadavky na napájení180 W zdroj s účinností až 90%
Záruka2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 5.17 kg |
| EAN: | 0198122005956 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Procesor (PC): | Intel Core i3 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Výrobca (PC): | HP |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Prevedenie (PC): | Tower |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| USB 2.0: | 4 |
| Zdroj W (PC): | 180 |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 0 |
| USB 3.x Type-A: | 4 |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Počet jader procesoru (PC): | 6 |
| Grafický výstup VGA (PC): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 1 rok/2 roky Carry-in |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| USB 3.x Type-C: | 0 |
| Operačný systém (PC): | Bez OS |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Copilot+ PC: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
