HP ProBook/465 G11/R5-7535U/16''/WUXGA/16GB/512GB SSD/AMD int/W11P/Silver/AC3R
Kód: A37ZCET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProBook 465 16” G11
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-4800 SODIMM (2x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe®
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: Zvuk od Poly Studio, dva stereofonní reproduktory se samostatnými zesilovači, integrované mikrofony s duálním polem
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) a Bluetooth® 5.3
Konektory USB: * 2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) * 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (USB Power Delivery) * 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (nabíjecí)
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 * 1x stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x RJ-45
Zabezpečení: Integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Baterie: 3článková Li-ion HP s dlouhou výdrží (56 Wh)
Napájení: HP Smart 65W USB Type-C
Rozměry(ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9 mm
Hmotnost: cca 1,74 kg
Záruka: 3 roky ActiveCare Onsite
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD R Séria |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| EAN: | 198415415653 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis + AMD logo + Office |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | HP ProBook |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | AC3R |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | 465 G11 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 10,9 |
| Šířka (mm): | 359,4 |
| Hloubka (mm): | 251 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5-7535U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 56 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
