HP ProDesk 2, G1a, Tower, R5-8500G, 16GB, 512GB, AMD int, bez OS, 1R
Kód: BY7D9ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProDesk 2 Tower G1a E AI
Operační systém: FreeDOS
Procesor: AMD Ryzen 5 8500G (6 jader, 12 vláken, 3,5/5,0 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5200 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M
Audio: kodek Realtek ALC3602-CG
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: HP 125 v2 USB
Myš: HP 125 USB
Napájení: 180W interní napájecí zdroj, až 90% účinnost, aktivní korekce PFC
Správa zabezpečení: oko pro visací zámek, modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0, integrovaný lankový zámek na příslušenství, tenký lankový zámek
Přední porty: * 1x USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s * 2x USB-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s * 2x USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s * 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: * 1× HDMI 1.4b * 1× DisplayPort™ 1.4a * 1× RJ-45 * 1× napájecí konektor * 1× zvukový linkový vstup/výstup * 3× USB-A 2.0
Rozšiřující sloty: * 2x M.2 * 1x PCIe 3 x1 * 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 155x308x337mm
Hmotnost: cca 6,1kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485638638 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1a |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 1 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | R5-8500G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
