HP ProDesk 2, G1i E, Tower, i3-14100, 16GB, 512GB, UHD 730, W11P, 1R
Kód: B6YL1ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP ProDesk 2 Tower G1i E
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i3-14100 (max. 4,7 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: Integrovaná grafika Intel® UHD 730
Audio: Kodek Realtek ALC3602-CG, kombinovaný zvukový konektor typu jack podporující připojení headsetu CTIA a OMTP, zvukový linkový vstup a výstup, vstup pro mikrofon a zvukový konektor podporující přepínání úloh.
Bezdrátová síť: Ne
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125
Myš: Kabelová myš HP 125
Napájení: 280W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Zadní porty: *4× USB 2.0 Type-A *1× HDMI 1.4b *1× DisplayPort™ 1.4a *1× RJ-45 *1× napájecí konektor *1× zvukový linkový vstup/výstup *1× sériový port (volitelně)
Přední porty: *1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s *3× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s *1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Rozměry: 155 x 308 x 337
Hmotnost: 5,98 kg
Záruka: 1 rok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251098963 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | i3-14100 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025060047 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
