HP ProDesk 4/G1i/Tower/U5-235/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: D84H2ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI PC
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 235 (až 5.0 GHz s Intel Turbo Boost Technology, 24MB L3 cache, 14 jader, 14 vláken)
Paměť: ,16GB DDR5-5600MT/s (1x 16GB) ,
Počet slotů (celkem/volných): ,4/3
Pevný disk: ,512GB PCIe NVMe M.2 SSD
Grafická karta: ,Intel Graphics (Integrovaná)
Audio: ,Kodek Realtek ALC3252, univerzální konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: ,Ano
Klávesnice: ,HP 125 v2 Drátová klávesnice
Myš: ,HP 125 Drátová myš
Napájení: ,280W
Přední porty: , *1x USB typ C s přenosovou rychlostí 10Gbit/s *3x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gbit/s *1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: , *2x USB typ A s přenosovou rychlostí 5Gbit/s *1x HDMI 2.1 *1x RJ-45 *1x zvukový linkový vstup/výstup *3x USB 2.0 typ A *1x DisplayPort 2.1
Rozšiřující sloty: , *1x M.2 2230 *2x PCIe 3 x1 *2x M.2 2280 *1x PCIe 4 x16 1x slot M.2 2230 pro WLAN *2x M.2 2280 pro úložiště
Barva: ,černá
Rozměry: ,337x308x155mm
Hmotnost: ,5,58
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 821844381618 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Modelová řada: | HP ProDesk 4 |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 280 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | U5-235 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
