HP ProOne/440 G9/23,8''/FHD/i7-14700T/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Slv-Black/3RNBD
Kód: 9H742ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP ProOne 440 23,8'' G9 All-in-One všestranné provedení Certifikace ENERGY STAR® * výškově nastavitelný podstavec
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-14700T (20 jader (8P + 12E), 28 vláken, P-core 1.3/5.0 GHz, E-core 0.9/3.7 GHz, 33 MB cache)
Paměť: 16GB paměť DDR5-4800 RAM (1x 16GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Pozice pro interní jednotku: 2× M.2 SSD 2280 (1× obsazená)
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: SD card reader 4v1
Displej: 60,5cm (23,8'') displej IPS s rozlišením FHD (1920x1080), antireflexní úpravou, 250 nity a 72% NTSC
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 770
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP
Webkamera: 5Mpx výsuvná IR kamera FHD s dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Ano, GbE
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) Bluetooth® 5.3
Správa zabezpečení: integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Napájení: 120W externí napájecí adaptér, až 88% účinnost, aktivní korekce PFC
Boční porty: * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 1x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí) * 1x kombinovaný konektor pro mikrofon/sluchátka
Zadní porty: * 1x RJ-45 * 1x HDMI 1.4 * 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s (nabíjecí) * 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí) * 1x DisplayPort™ 1.4a * 1x napájecí konektor * 1x HDMI 2.1a
Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 * 1x M.2 2280
Barva: černá (+ stříbrná)
Rozměry: 53,93x37,94x22,5cm
Hmotnost: 7,77kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198415457998 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Modelová řada: | HP ProOne |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet USB portů (celkem): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | 440 G9 |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,3 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 120 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i7-14700T |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | AE22034001 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
