HP ProOne 440 G9 AiO 23.8 NT/i7-14700T/16 GB/512 GB/Win 11 Pro
Kód: 9H742ET-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bitProcesorIntel® Core™ i7-14700T (až 5,00 GHz, 33 MB mezipaměti, 20 jader)
Raptor Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaBoggle24
Paměť16 GB DDR5 4800 MHz (1 × 16 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetČtečka paměťových karet Secure Digital (SD, SDHC, SDXC)
Pozice interních jednotek2× M.2 SSD 2280 (1× obsazená)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
Typ monitoruAntireflexní nedotykový IPS displej s úhlopříčkou 60,45 cm (23,8"), WLED podsvícením a Full HD rozlišením (1920 × 1080)
250 nits (cd/m2), 72% NTSC
Low Blue Light
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
2× reproduktor 2 W
Web kamera5 MP výsuvná webová kamera s integrovanými duálními digitálními mikrofony, maximální rozlišení 2 592 × 1 944
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová karta Intel® AX211 WiFi 6E (2x2) s Bluetooth 5.3
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4 - vstup
1× HDMI 2.0 - výstup
Rozšiřující sloty1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
2× M.2 2280 pro SSD disk (1× obsazený)
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)53,93 × 22,5 × 37,9 ~ 50,9 cm
Hmotnost produktu7,7 kg
ProvedeníMultifunkční zařízení
Nastavení polohyNáklon: - 5 až + 20°
Výškově nastavitelný stojan (130 mm)
Požadavky na napájeníExterní 120 W zdroj s účinností až 89%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 0198415457998 |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Optická mechanika (PC): | DVD±RW |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Typ disku (PC): | HDD |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ano |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Procesor (PC): | Intel Core i7 |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Výrobca (PC): | HP |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 23-24" |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Copilot+ PC: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
