HP Series 5 Pro 49" - 549pm
Kód: B7GV8AA-ABB2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt bude dostupný 1/12Popisky a parametry později
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 16.75 kg |
| EAN: | 0198990299327 |
| Kontrast (monitory): | 200:1 – 1 000:1 |
| Dotykový displej (monitory): | Ne |
| Integrovaný TV tuner (monitory): | Ne |
| Reproduktory (monitory): | Ne |
| DVI vstup (monitory): | Ne |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| D-SUB vstup (monitory): | Ne |
| Typ povrchu displeja (monitory): | Matný |
| USB (monitory): | Ano |
| Doba odozvy (monitory): | 5 ms |
| RJ45 (monitory): | Ano |
| HDMI počet (monitory, TV): | 1 |
| Pivot: | Ne |
| USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory): | Ne |
| Displayport (monitory): | Ano |
| Farba (monitory): | Kombinace barev |
| USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory): | Ano |
| Typ displeja (monitory): | LCD IPS |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ano |
| Formát zobrazenia (monitory): | 21:9 (ultra širokoúhlý) |
| Prehnutá obrazovka (monitory): | Ano |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Výrobca (monitory): | HP |
| Technológia (monitory, TV): | LCD (LED podsvícení) |
| Uhlopriečka displeja (monitory, TV): | 40" |
| Jas (monitory): | 300 cd/m2 |
| Rozlíšenie (monitory, TV): | 5120x2160 (5K2K WUHD) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
