HP Series 7 Pro 39,7" 5K2K - 740pm
Kód: 8Y2R2AA-ABB2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Úhlopříčka displeje: 100,8 cm (39,7")Úprava panelu: Matný IPS displej
Antireflexní filtr
Edge-lit podsvícení
Flicker Free
Low Blue Light
Zakřivení 2500R
Rozlišení5 120 × 2 160 (WUHD)
Pozorovací úhel:
178° vodorovně
178° svisle
Jas: 300 nits (cd/m2)
Kontrastní poměr:
1 000 : 1 statický
10 000 000 : 1 dynamický
Doba odezvy: 5 ms (šedá - šedá) s funkcí Overdrive
Barevný gamut: 100% sRGB, 98% Display P3
Bitová hloubka panelu: 10 bitů (8 bitů + FRC)
Rozteč bodů: 0,18 × 0,18 mm
Poměr stran: 21 : 9
Vertikální frekvence snímání: 29 až 60 Hz
Horizontální frekvence snímání: 15 až 134 kHz
Video vstupy:
1× HDMI 2.0 (s podporou HDCP)
1× DisplayPort 1.4 (s podporou HDCP)
2× USB-C (DisplayPort 1.4)
Porty a konektory2× USB-C s Thunderbolt 3
- podpora DisplayPort 1.4
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení do 100 W (USB Power Delivery)
4× USB 3.2 Gen 1 Type-A
1× RJ-45 (Gigabit LAN)
Multimédia:
Dva integrované reproduktory s výkonem 2× 5 W
Infrared 13MP kamera s podporou Windows Hello
Integrovaný mikrofon
Nastavitelný úhel monitoru:
Náklon: -5 až +20°
Otočení: ±30°
Výškově nastavitelný stojan (150 mm)
Podpora VESA držáku: Ano (100 × 100 mm)
Rozměry produktu (š x h x v):
94,74 × 29,25 × 49,48 ~ 64,48 cm (s podstavcem)
94,74 × 14,20 × 44,71 cm (bez podstavce)
Hmotnost produktu:
14,20 kg (s podstavcem)
11,62 kg (bez podstavce)
Spotřeba energie: 310 W (maximální), 72 W (typická), 0,5 W (pohotovostní)
Požadavky na napájení: Vstupní napětí: 100 až 240 V
Co je obsaženo v krabici:
Monitor
Thunderbolt kabel (1,0 m)
DisplayPort kabel (1,8 m)
HDMI kabel (1,8 m)
Napájecí kabel
Montážní adaptér VESA
Záruka: 3 roky (v servisním středisku)
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 15.7 kg |
| EAN: | 0197498453965 |
| Doba odozvy (monitory): | 5 ms |
| Typ povrchu displeja (monitory): | Matný |
| Technológia (monitory, TV): | LCD (LED podsvícení) |
| Výrobca (monitory): | HP |
| Kontrast (monitory): | 200:1 – 1 000:1 |
| Farba (monitory): | Kombinace barev |
| HDMI počet (monitory, TV): | 1 |
| RJ45 (monitory): | Ano |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ano |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| Typ displeja (monitory): | LCD IPS |
| Dotykový displej (monitory): | Ne |
| D-SUB vstup (monitory): | Ne |
| Reproduktory (monitory): | Ne |
| Prehnutá obrazovka (monitory): | Ano |
| Displayport (monitory): | Ano |
| Rozlíšenie (monitory, TV): | 5120x2160 (5K2K WUHD) |
| Pivot: | Ne |
| Integrovaný TV tuner (monitory): | Ne |
| USB (monitory): | Ano |
| USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory): | Ano |
| Jas (monitory): | 300 cd/m2 |
| DVI vstup (monitory): | Ne |
| USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory): | Ne |
| Formát zobrazenia (monitory): | 21:9 (ultra širokoúhlý) |
| Uhlopriečka displeja (monitory, TV): | 40" |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
