HP T220V Fuser Kit pro LJ 700 COLOR MFP, CE515A (150,000 pages)
Kód: CE515A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Súprava na údržbu HP LaserJet CE515A 220 V
Parametre
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 150 000 strán |
|---|---|
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 596 x 247 x 235 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 596 x 247 x 235 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 x 1000 x 2360 mm |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Hmotnosť balenia | 3,5 kg |
| Hmotnosť palety | 317 kg |
| Počet na palete | 80 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | Súprava na údržbu zapekacej jednotky tlačiarne 220 V; Inštalačná príručka |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatný spotrebný materiál |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 3.04 kg |
| EAN: | 886112880644 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
