HP Transfer Kit pro HP Color LaserJet CP4025/CP4525 (150,000 pages)
Kód: CE249A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Súprava na prenos obrazu HP Color LaserJet CE249A
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 150 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 595 x 495 x 232 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 595 x 495 x 232 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 856 x 760 x 2330 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Hmotnosť balenia | 4,0 kg |
| Hmotnosť palety | 163 kg |
| Počet na palete | 40 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | Záruka jeden rok, nasledujúci deň u zákazníka |
| Obsah balenia | Súprava na prenos HP Color LaserJet vrátane: Pás na prenos obrazu, sekundárny prenosový valec, kazetové valce s 16 - 500-listami (Podávanie a spomaľovanie), viacúčelový valec na podávanie, sprievodca inštaláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 884420403678 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
