HP Tri-Color Printhead 3YP17AE - HP Smart Tank 670, 675
Kód: 3YP17AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trojfarebná tlačová hlava HP Ink Tank
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová, purpurová, žltá |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 660 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,089 kg |
| Hmotnosť palety | 156 kg |
| Počet na palete | 1440 |
| Obsah balenia | 1 trojfarebná tlačová hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 195697290589 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
