HP VGA NVIDIA RTX A4000 16 GB GDDR6, PCIe 4.0x16 Karta, 4x zobrazovací port
Kód: B5CH7AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
NVIDIA RTX 5000 Ada 32 GB 4DP Graphics
Parametre
| Rozmery (š x h x v) | 112 x 267 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Záruka | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | NVIDIA RTX 5000 Ada 32 GB 4DP Graphics, graphics cable, install guide, warranty card, product notices |
| Krajina pôvodu | China |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 198990076775 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 4 |
| Počet HDMI portů: | 0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
