HP W2130Y, black toner. kazeta HP LaserJet 213Y
Kód: W2130Y
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna tonerová kazeta HP 213Y LaserJet s extra vysokou výťažnosťou
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Priemerná výťažnosť kazety je 18 000 bežných strán. Deklarovaná hodnota výťažnosti je v súlade s normou ISO/IEC 19752 |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 103 x 328 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 4.49 x 4.06 x 12.91 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Rozmery palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Hmotnosť | 2.43 lb |
| Hmotnosť balenia | 1,55 kg |
| Hmotnosť palety | 454 lb |
| Hmotnosť palety | 207 kg |
| Počet na palete | 120 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta HP |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 0196337061439 |
| Výťažnosť kazety (počet strán): | 18000 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Výtěžnost kazety rozsah str: | 10001 a více str |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
