HP Z2/G1i/Tower/U7-265K/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/3RNBD
Kód: D06G7ET-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Z2 G1i Workstation Desktop PC
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 7 265K (až 5,5GHz s technologií Intel Turbo Boost, 30MB L3 mezipaměti, 20 jader, 20 vláken)
Paměť: ,64GB DDR5 - 5 600MT/s bez ECC (2x 32GB) ,
Počet slotů (celkem/volných): ,4/2
Pevný disk: ,1TB disk PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD
Grafická karta: ,NVIDIA RTX Pro 2000 Blackwell Generation (16GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: ,Kodek Realtek ALC3205, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 7 BE200 (2x2) a Bluetooth 5.4 vPro
Napájení: ,700W
Přední porty: , *2x USB typ C s přenosovou rychlostí 20Gbit/s *4x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gb/s *1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: , *2x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gbit/s *2x DisplayPort 1.4 *1x RJ-45 *1x zvukový linkový vstup/výstup *3x USB typ A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s
Rozšiřující sloty: , *2x M.2 2280 PCIe 4 x4 *1x M.2 2230 pro WLAN *1x M.2 2280 PCIe 5 X4 *1x PCIe 4 x1 mechanický (x4 elektrický) *1x PCIe 4 x4 mechanický (x16 elektrický) *1x PCIe 4 x4
Barva: ,černá
Rozměry: ,17,5 x 42,6 x 38,8
Hmotnost: ,8,6kg
Záruka: ,3y NBD Onsite WS
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199764857491 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Modelová řada: | HP Z2 |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Ne |
| Klávesnice: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 64 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 2 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 2 |
| USB 2.0 (zadní): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 700 |
| Počet paměti RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| TPM 2.0: | Ne |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
