HyperX Cloud Jet Dual Wireless Gaming Headset, modrá
Kód: AM7A0AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Svetlomodrá bezdrôtová herná náhlavná súprava HyperX Cloud Jet
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | PC; Mac; PS5; PS4; Mobil. |
|---|---|
| Hmotnosť | Náhlavná súprava: 298 g; Bezdrôtový hardvérový kľúč USB: 4,3 g |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | Náhlavná súprava, bezdrôtový hardvérový kľúč 2,4 GHz USB Type-A, nabíjací kábel USB, Stručná úvodná príručka |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Poznámka [01] | [1] Testované pri 50 % hlasitosti slúchadiel a nepretržitom prehrávaní. Náhlavná súprava s režimom A2DP má výdrž batérie až 25 hodín. Pri použití režimu mimoriadne nízkej latencie má náhlavná súprava výdrž batérie až 20 hodín. Skutočná výdrž batérie sa líši podľa používania a maximálna kapacita sa časom a používaním prirodzene znižuje. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 198701343424 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PS4, PS5 |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení |
| Konstrukce mikrofonu: | Sklápěcí |
| Funkce: | Ovládání hlasitosti |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth, 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
