iiyama ProLite/X4373UHSU-B1/42,5''/VA/4K UHD/60Hz/3ms/Black/3R
Kód: X4373UHSU-B1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
43'' velkoformátový stolní monitor s rozlišením 4K *PbP (picture-by-picture) *Flicker-free + Blue light *HDRTyp obrazovky: VA matrix
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 42.5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.245 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný povrch
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 3 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07 M
Reproduktory: 2 x 7W
Konektory: *Vstup signálu: HDMI x2, DisplayPort x1, mDP x1 *Výstup signálu: DisplayPort x1 (daisy chain) *USB HUB x4 (v.3.0 x2, v.2.0 x2) *HDCP *Konektor pro sluchátka
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 92 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 100 mm
Naklápění monitoru: 10° up, 2° down
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 977.5 x 621.5 x 251 mm
Hmotnost [kg]: 14.5 kg
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-x4373uhsu-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 41 - 50 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 4948570118519 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,245 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 977,5 x 621,5 x 251 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Úhlopříčka ("): | 42,5 |
| Model: | X4373UHSU-B1 |
| Doba odezvy (ms): | 3 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 14 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 92 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Daisy Chain: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_TAG: | iiyama_nula_vadných_pixelů |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
