iiyama ProLite/XUB3293UHSN-B5/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: XUB3293UHSN-B5
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
32'' IPS panel with KVM switch, USB-C dock and RJ45 (LAN) *KVM SWITCH *USB-C Dock *IPS Technology *Flicker-free + Blue light *Speakers and headphones
Typ obrazovky: IPS Panel
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5'', 80 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.182 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matte finish
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (sRGB: 99%, NTSC: 93%)
Reproduktory: 2 x 3W
Konektory: Signal input: HDMI x1 (3840 x 2160 @60Hz) DisplayPort x1 (3840 x 2160 @60Hz) USB-C x1 (Power delivery 65W) USB HUB: x2 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit, DC5V, 900mA)) USB-C DOCK: x1 (Power delivery 65W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) HDCP Headphone connector RJ45 (LAN) x1
Napájení: internal, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 48 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: *Height adjustment: 150 mm *Rotation (PIVOT function): 90° *Swivel stand: 90°, 45° left, 45° right *Tilt angle: 23° up, 5° down
Barva: matte, black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 452 (602) x 239.5 mm
Hmotnost [kg]: 9.9 kg
Obsah balení: *Cables: power, USB, HDMI, DP, USB-C *Other: quick start guide, safety guide
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xub3293uhsn-b5/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 9.9 kg |
| EAN: | 4948570121342 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,182 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 452 (602) x 239,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 31,5 |
| Model: | XUB3293UHSN-B5 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 48 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
