Kábel na prehrávanie a nabíjanie TRUST GXT 226, pre systém PS5, 3 m
Kód: 24168
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GXT 226 Kábel na prehrávanie a nabíjanie 3 m pre systém PS5
Dlhý 3m kábel na rýchle dobíjanie ovládača
- Rýchle nabíjanie ovládača
- Funguje aj vtedy, ak je konzola v pohotovostnom režime
- dĺžka 3 metre; poskytuje dostatok voľnosti pohybu
- Podporuje rýchle nabíjanie s výkonom až do 3A
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| všeobecné | |
| celková hmotnosť | 103 g |
| Pripojenie | |
| káblový štýl | normálne |
| Dĺžka kábla hlavný kábel | 300 cm |
| Verzia USB | 2.0 |
| rýchlosť USB | 480 Mb/s |
| Typ konektora | uSB-A, USB-C |
| kompatibilita | |
| maximálny podporovaný výkon | 15 W (5 V/3 A) |
| Kompatibilné konzoly | PS5 |
| schopnosti | |
| podpora prenosu údajov | áno |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble (Obecné) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8713439241686 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | USB kábel, Napájacie 230V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
