Kábel PREMIUMCORD, 2x CINCH-2x CINCH M/M, 5 m
Kód: KJQCCMM5
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tienený kábel PremiumCord HQ 2x CINCH-2x CINCH M/M 5m
- Vhodný na pripojenie zvukových zariadení, ako sú TV, prijímač, zosilňovač, systém HIFI atď.
- Pozlátené konektory na optimálny prenos signálu
- Vysokokvalitné kovové konektory
- Optimalizovaná ochrana proti ohybu a flexibilné puzdro kábla
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| konektory | 2x cinch RCA samec - 2x cinch RCA samec (ľavý/pravý zvukový kanál) |
| konektor A | 2x konektor RCA (audio ľavý/pravý) |
| konektor B | 2x konektor RCA (audio ľavý/pravý) |
| typ kábla | okrúhly kábel s priemerom 4 mm |
| materiál vnútorného vodiča | CU medený vodič |
| tienenie 1 | hliníková fólia |
| tienenie 2 | tienenie s pančuchami 48x0,12 |
| dĺžka | 5m |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592220020538 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Jack / Cinch |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
