Káblový zámok HP na kľúč 10 mm
Kód: T1A62AA2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Keyed Cable Lock 10 mm
Parametre
| Názov produktu | HP Keyed Cable Lock 10 mm |
|---|---|
| Číslo produktu | T1A62AA |
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilné so všetkými počítačovými zariadeniami vybavenými štandardným otvorom pre zámok. |
| Prehľad | Pomôžte zaručiť bezpečnosť svojho prenosného počítača v kancelárii a miestach s frekventovanou prevádzkou tým, že ho priviažete k bezpečnému povrchu pomocou 10 mm lankového zámku HP s hlavným kľúčom, ktorý je navrhnutý špeciálne pre prenosné počítače s ultratenkým profilom. |
| Rozmery (š x h x v) | Dĺžka: 183 cm; Priemer: 4,5 mm; |
| Hmotnosť | 4.23 oz |
| Záruka | Obmedzená záruka na voliteľné produkty trvá jeden (1) rok (obmedzená záručná doba na voliteľné produkty HP) a znamená záruku na výmenu akýchkoľvek súčastí značky HP alebo Compaq (HP Options). |
| Obsah balenia | Lankový zámok; 2 kľúče; Dokumentácia |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné zámky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4573257522039 |
| Typ príslušenstva: | Zámky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
