Karta TRANSCEND MicroSDXC 256GB 340S, UHS-I U3 A2 Ultra Performace 160/125 MB/s
Kód: TS256GUSD340S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
microSDXC 340S
Pamäťové karty Transcend Ultra Performance microSDXC 340S sú určené pre mobilné zariadenia a prenosné herné konzoly, sú kompatibilné s najnovšou rýchlostnou triedou A2 a vyznačujú sa vynikajúcou rýchlosťou náhodného čítania/zápisu, takže sú ideálne na načítanie malých častí dát z náhodných miest a rýchle spúšťanie aplikácií.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| rozmery | 11 mm x 15 mm x 1 mm (0.43" x 0.59" x 0.04") |
| Hmotnosť | 0.4 g (0.01 oz) |
| úložisko | |
| kapacita | 256 GB |
| typ blesku | 3D NAND flash |
| prevádzkové prostredie | |
| prevádzková teplota | -25°C (-13°F) ~ 85°C (185°F) |
| prevádzkové napätie | 2.7V ~ 3.6V |
| výkon | |
| trieda rýchlosti | - UHS-I U3 - Trieda 10 - V30 - A2 |
| sekvenčné čítanie/zápis (CrystalDiskMark) | do 160/125 MB/s |
| cykly vloženia/odstránenia | 10,000 |
| poznámka | - Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru hostiteľa, softvéru, používania a kapacity úložiska. - Rýchlosti na základe interného testovania. Pokročilá technológia implementovaná na dosiahnutie rýchlosti R/W vyššej ako UHS-I 104 MB/s. Plný výkon dosiahnete len v spojení s čítačkou kariet Transcend HUB5C s najnovšou aktualizáciou firmvéru. |
| záruka | |
| certifikát | CE/FCC/RCM/EAC |
| záruka | Päťročná obmedzená záruka |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 760557849605 |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Kapacita (v GB): | 256 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 160 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 120 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | U3 |
| Video Class: | V30 |
| Application Performance: | A2 |
| Adaptér: | Ne |
| Typické použití: | Nahrávání 4K videí |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
