Kingston A400/960 GB/SSD/2.5''/SATA/3R
Kód: SA400S37/960G



Podrobný popis
SSD DISK A400
Neuveriteľná rýchlosť a robustná spoľahlivosť.
SSD disk Kingston A400 výrazne zlepšuje odozvu vášho existujúceho systému vďaka rýchlejšiemu štartu systému a rýchlejšiemu načítaniu a prenosu súborov v porovnaní s mechanickými pevnými diskami. Disk je vybavený najnovším radičom, ktorý umožňuje dosahovať rýchlosti až 500 MB/s a 450 MB/s*. Preto je až 10× rýchlejší ako tradičné pevné disky*, čo prináša vyšší výkon, mimoriadne rýchle reakcie pri multitaskingu a celkovo rýchlejší výkon systému.
A400 je vybavený pamäťou Flash a je tiež spoľahlivejší a odolnejší ako pevné disky. Neobsahuje žiadne pohyblivé časti, takže je menej pravdepodobné, že sa pokazí ako mechanický disk. Disk sa tiež zahrieva na nižšie teploty, je tichší a vďaka odolnosti voči nárazom a vibráciám je ideálny pre notebooky a iné mobilné zariadenia.
A400 je k dispozícii v niekoľkých kapacitách od 120 GB do 480 GB**, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, aplikácie, videá, fotografie a iné dôležité dokumenty. Pevný disk alebo disk SSD môžete nahradiť aj diskom s nižšou kapacitou, ktorý postačí na všetky potrebné súbory.
Tento disk SSD je určený pre pracovné zaťaženie zodpovedajúce stolným počítačom a notebookom a nie je určený pre serverové prostredie.
- Rýchle spustenie, načítanie a prenos súborov
- Spoľahlivejšie a odolnejšie ako pevný disk
- Viacero kapacít na rôzne účely alebo výmenu pevného disku
* Na základe výkonu bežného továrenského komponentu s použitím rozhrania SATA Rev. 3.0. Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania. Náhodné čítanie/zápis pomocou technológie IOMETER Random 4k je založené na použití 8 GB oddielu.
**Časť uvedenej kapacity pamäťového zariadenia flash sa používa na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie. Z tohto dôvodu je skutočná kapacita dostupná na ukladanie údajov nižšia ako kapacita uvedená na produktoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke o pamäti flash od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide..
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 740617277357 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie disku: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston A400 |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 960 GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 500 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 450 |
| TBW - rozsah (TB): | 201 - 300 TB |
| TBW - přesná (TB): | 300 |
| Kapacita disku (GB, TB): | 600 - 960 GB |
| Paměťové čipy: | TLC |
| Barva: | Bez barvy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
