Kingston FURY Beast/DDR5/32GB/5200MHz/CL40/2x16GB/Black
Kód: KF552C40BBK2-32
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Pamäť Kingston FURY™ Beast DDR5 prináša najnovšiu špičkovú technológiu pre herné platformy novej generácie. Rýchlosť, kapacita, spoľahlivosť a ešte viac, DDR5 prichádza s arzenálom vylepšených funkcií, ako on-die ECC (ODECC) pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, duálny 32-bit podkanály pre zvýšenú efektivitu a správu napájania na module integrovaný obvod (PMIC), ktorý poskytuje šťavu tam, kde je to najviac potrebné. Vynikajúce rýchlostné vylepšenia s dvojitými bankami od 16 do 32 a dvojnásobná dĺžka zhluku z 8 na 16. Pamäť DDR5 posunie Vaše hráčske skúsenosti a Vaše celkové systémové aplikácie na ďalšiu úroveň výkonu. Či už posúvate limity vo svojom hraní tými najextrémnejšími nastaveniami, alebo pozeráte živé vysielanie v rozlíšení 4K+ alebo sa zaoberáte tlačením veľkých animácií a 3D vykresľovaním, Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 je potrebná na zvýšenie úrovne, a to bez problémov premosťuťuje štýl a uvoľnený výkon. Okrem toho využíva Intel® XMP 3.0, novú špecifikáciu pretaktovania, ktorá obsahuje dve prispôsobiteľné profily pre rýchlosti a načasovanie.Hlavné výhody
• Vyšší výkon od 4800 MHz
• Vylepšená stabilita pri pretaktovaní
• Zvýšená účinnosť
• Intel® XMP 3.0-Ready a certifikovaný
• Kvalifikácia od popredných svetových výrobcov základných dosiek*
• Plug N Play pri 4800 MHz**
• Nízkoprofilový dizajn rozvádzača tepla
Kapacita Jednej: 16GB
Súpravy 2: 32 GB
Frekvencie 4800 MHz, 5200 MHz
Latencie CL38,CL40
Napätie 1,1V, 1,25V
Prevádzková teplota 0°C až 85°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 740617324358 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita pamäte: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 5200 |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| CAS latency: | CL40 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast |
| Barva chladiče: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
