KINGSTON DIMM DDR5 64GB (Kit of 4) 5200MT/s CL40 FURY Beast Black XMP
Kód: KF552C40BBK4-64
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
FURY Beast Black DDR5 (Sada 4) 64GB
Kingston FURY KF552C40BBK4-64 je sada štyroch 2G x 64bitových (16GB) DDR5-5200 CL40 SDRAM (Synchronizovaná DRAM) 2Rx8, pamäťový modul založený na ôsmich 2G x 8bitových FBGA komponentoch na module.
Modul podporuje profily Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 3.0.
Každý modul bol testovaný na prevádzku pri DDR5-5200 pri nízkom časovaní latencie 40-40-40 pri 1,25 V.
SPD sú naprogramované na štandardné časovanie JEDEC latencie DDR5-4800 40-39-39 pri 1,1 V.

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ pamäte | DDR5 |
| Technológia pamäte | DIMM |
| Veľkosť pamäte | 64 GB |
| Frekvencia pamäte | 5200MHz |
| Odezva | 40-40-40 |
| ECC | On-Die ECC |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 740617335231 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 64 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 5.2 |
| Časování CAS: | 40 |
| Vlastnosti RAM: | Pasívny chladič |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | Pasivní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
