Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/32GB/6000MHz/CL30/2x16GB/RGB/Black
Kód: KF560C30BBEAK2-32
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston DIMM DDR5 32GB
Kingston FURY KF560C30BBEAK2-32 je sada dvoch 2G x 64bitových (16GB) DDR5-6000 CL30 SDRAM (Synchronous DRAM) 1Rx8, pamäťový modul, založený na ôsmich 2G x 8bitových FBGA komponentoch na modul. Modul podporuje AMD EXPO v1.1 a Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 3.0. Celková kapacita sady je 32 GB. Každý modul bol testovaný na prevádzku na DDR5-6000 pri nízkom časovaní latencia 30-36-36 pri 1,4V. SPD sú naprogramované na štandardné časovanie JEDEC latencie DDR5-4800 40-39-39 pri 1,1 V. Každý 288-pinový modul DIMM používa zlaté kontakty.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM | 2x 16GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 6000 MT/s |
| CAS latencia | CL30 |
| Časovanie | 30-36-36 |
| Organizácia pamäte | 1Rx8 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617342895 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 6000 |
| CAS latency: | CL30 |
| Chladenie: | Pasivní |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Barva chladiče: | Černá |
| AMD EXPO: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
