Kingston FURY Impact/SO-DIMM DDR5/32GB/5600MHz/CL40/2x16GB
Kód: KF556S40IBK2-32
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Aj Váš notebook alebo počítač s malým formátom teraz môže využívať najnovšiu špičkovú pamäťovú technológiu s pamäťou Kingston FURY™ Impact DDR5.Vďaka certifikácii Intel® XMP 3.0 SODIMM kit s kapacitou až 64 GB, Kingston FURY Impact DDR5 obsahuje všetky vylepšené funkcie DDR5 do tenkého a kompaktného tvaru. Inovatívna technológia pretaktovania Plug N Play od Kingston FURY Impact DDR5 automaticky podporuje rýchlosť až 5 600 MT/s s nižšou latenciou pri 1,1 V, čo vášmu systému poskytne zvýšenie výkonu bez toho, aby ste museli povoliť profil.
Vlastnosti
- Obrovský výkon DDR5 SODIMM
- Funkcia automatického pretaktovania Plug N Play
- Certifikácia Intel® XMP 3.0
- Nižšia spotreba energie, zvýšená účinnosť
- Vylepšená stabilita s ECC na diere
- O 50 % rýchlejší ako DDR4 pre podporu pri hraní hier, vykresľovaní a multitaskingu
- Certifikácia Intel® XMP 3.0
Kapacita: 32 GB (2x16GB)
Technológia: DDR5
Frekvencia: 5600 MHz
Kontrola chýb: bez ECC
Spracovanie signálu: Unbuffered
CAS Latencia: CL40
Prevedenie: SODIMM
Napätie: 1,1V
* poznámka: označenie MHz je totožné s označením MT/s, ktoré je používané ako nové označenie prenosu dátovej rýchlosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617331660 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 5600 |
| CAS latency: | CL40 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Impact |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
