Kingston FURY RENEGADE SSD 2TB, M.2 2280, PCIe Gen4x4, R:7300MB/s; W:7000MB/s, Heatsink
Kód: SFYRDK/2000G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston FURY Renegade 2TB
SSD disk Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 je určený pre hardvérových nadšencov a hráčov, ktorí hľadajú vysoko výkonné úložisko. S bleskovými rýchlosťami až 7 300 MB/s pri čítaní a 7 000 MB/s pri zápise je dostatočne výkonný na urýchlenie načítania hier a aplikácií, zlepšenie odozvy a vďaka hliníkovému grafénovému rozptylovaču tepla zostáva dlhšie chladný. S voliteľným modelom chladiča pre ešte väčší tepelný rozptyl je tento disk pripravený na PS5, aby poskytol optimálny herný zážitok.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen4x4 |
| Formát disku | M.2 2280, 2,5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 7300 / 7000 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 1000K / 1000K IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapsaných TB(TBW) | 2000 TBW |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 740617331134 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D TLC |
| Chladič disku: | Ano |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 2000 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
